Статті

Дозвільна документація.

Санітарно-гігієнічний висновок на імпорт товарів.

Цей висновок СЕС є необхідним для ввезення на територію України підконтрольних товарів, які в обов'язковому порядку повинні пройти санітарно-епідеміологічну експертизу. Термін дії висновку на імпорт - до 5 років. Санітарно-гігієнічний висновок на продукцію, що випускається продукцію.

Заключення на продукцію, що випускається необхідно для продажу товарів, а також для отримання сертифікату відповідності. Для товарів, які підлягають проходженню санітарно-епідеміологічної експертизи і також підлягають обов'язковій сертифікації УкрСЕПРО.

Санітарно-гігієнічний висновок на технічні умови.

Технічні умови - нормативний документ, згідно якого випускається продукція вітчизняного виробника. Для їх реєстрації і введення в експлуатацію необхідні узгодження в різних дозвільних органах. Практично всі ТУ погоджуються в СЕС.
Свідоцтво про визнання сертифікату відповідності, виданого центром сертифікації інших країн.

У зв'язку з тим, що після розпаду СРСР, країни, які до нього входили, до цього часу користуються багатьма загальними стандартами - деякі сертифікати відповідності видані в таких країнах, грунтуються на тих же стандартах, що діють і в Україні.

Сертифікат відповідності на продукцію, що випускається серійно.

Видається, як на імпортовану, так і на вироблену в Україні продукцію. Отримати такий сертифікат відповідності можна на 1 рік, 2 роки та 5 років. У процедуру оформлення сертифікатів на 2 роки і 5 років входить обов'язковий виїзд на виробництво.

Сертифікат ISO 9000 (1/4).

ISO 9001:2000 - це міжнародний стандарт, який узагальнює передовий світовий досвід в галузі управління виробництвом, містить вимоги до організації виробництва. Стандарти ISO 9000 визнані в багатьох країнах. Існують перекладені на національні мови і адаптовані версії стандартів.
Отримання листів-роз'яснень про відсутність реєстрації продукції в реєстрі товарів медичного призначення.

Для отримання такого листа товари, які ймовірно можуть бути медичного призначення, проходять експертизу в центрі сертифікації товарів медичного призначення. Після її проведення експертами робиться висновок щодо належності до вищевказаних товарам.

Реєстрація (перереєстрація) товарів медичного призначення.

Процедура реєстрації (перереєстрації) товарів медичного призначення - це проведення ряду експертиз для оцінки якості, ефективності та безпеки такої техніки та виробів. Після проведення цих експертиз на ім'я заявника видається Свідоцтво про державну реєстрацію строком дії до п'яти років.